Kwkfestijn   62 deelnemers aan het 61e Kwkfestijn

61e Loting Kwekfestijn 16 november 2019

 

Nr  Begintijd Clubnaam blok 1
jo .09.25 C.V. Lopes te Voet
jo .09.30 C.V. de Krabkes
jo .09.35 CV De Sepkes
jo .09.40 C.V. Jong Telnt FINALE
jo .09.45 C.V. de Gieters
jo .09.50 Vergimmes Verschte
jo .09.55 Cloep Nido de Lobo
jo .10.00 C.V. de Vrolijke Doortrekkers
jo .10.05 C.V. 't Zooitje
Pauze
Nr.Begintijd Clubnaam blok 2
10 10:30 Klein Orkest
11 10:35 C.V. de Herrieschuppers
12 10:40 Tusseneusenlippe
13 10:45 De Vrolijke Druiven
14 10:50 Attenooije!
FINALE
15 10:55 G.V. Unio
16 11:00 Grt Oeteldonks Koor
17 11:05 Bloaskapel de Stiefels
18 11:10 De Mafkikkers
FINALE
Pauze
Nr. Begintijd Clubnaam blok 3
19 11:35 C.V. Vergimmes Mooi
20 11:40 C.V. de Kwaoitongen
FINALE
21 11:45 C.V. de Kupkes
22 11:50 De Keinder van Knillis
23 11:55 C.V. de Mexicane
24 12:00 C.V. Lustum
FINALE
25 12:05 SK Gleuf-Ut of Nie
26 12:10 Jong Geleerd
27 12:15 C.V. Astrant
Pauze
Nr. Begintijd Clubnaam blok blok 4
28 12:40 De Torentoeters
29 12:45 Bende Gek?!
30 12:50 Net Zat DBD
31 12:55 G.V. Spstn
32 13:00 De Toeties
FINALE
33 13:05 Ad Fundum Paard3
FINALE
34 13:10 De Piccolo
35 13:15 de Stappers
36 13:20 C.V. Festum
Pauze

. Begintijd Clubnaam blok 5
37 14:10 C.V. Alle Daoge Feest
38 14:15 C.V. de Maystro's
39 14:20 Quatsz
40 14:25 UT
41 14:30 Foe Jong Bende
FINALE
42 14:35 C.V. de Eldorado's
43 14:40 C.V. Knoidum
44 14:45 C.V. de Krukskes
FINALE
45 14:50 C.V. Veni Vidi Vici
Pauze
Nr.Begintijd Clubnaam blok 6
46 15:15 Klein Clubke
47 15:20 C.V. Spuit Elluf
48 15:25 PB-Band
49 15:30 Daktari Fanfari
50 15:35 K.G. de Diezepiezers
51 15:40 C.V. Meepesant
52 15:45 C.V. Frappant
53 15:50 Sjnnt
54 15:55 C.V. Pompe en Verzuipen
FINALE
Pauze
Nr. Begintijd Clubnaam blok 7
55 16:20 C.V. de Lempkes
56 16:25 Piep en Blaoslust
57 16:30 Club van 111
58 16:35 De Poffers
59 16:40 W Gullie
60 16:45 C.V. de Draokebolle
61 16:50 L.V.V.C. de Henkies
FINALE
62 16:55 C.V. Nooit Op Tijd Thuis
Pauze

 

Het Kwkfestijn leeft! Maar liefst 69 deelnemers aan het 60e Kwkfestijn

60e Loting Kwekfestijn 17 november 2018

 
Nr. Begintijd Clubnaam
... ... : ... UT  FINALE
... ... : ... Roojerder as rd
... ... : ... Ad Fundum en de 3 Wijven uit Oost
... ... : ... Huisorkest de Torentoeters
... ... : ... C.v. de Aardappels
... ... : ... PB-Band
... ... : ... Personeelsvereniging van Ldgietersbedrijf 't lkt wa
... ... : ... W Gullie
... ... : ... C.V. Astrant
... ... : ... C.V. de Eldorado's
 
Blok 2
Nr. Begintijd Clubnaam
11 10:05 G.V. Spstn
12 10:10 Bloaskapel de Stiefels
13 10:15 Grt Oeteldonks Koor
14 10:20 Klein Clubke
15 10:25 C.V. de Krabkes
16 10:30 Tie Dal Dee
17 10:35 C.V. de Krukskes
18 10:40 C.V. Spuit Elluf
19 10:45 C.V. 't Zooitje
20 10:50 Jong Geleerd
Blok 3
Nr. Begintijd Clubnaam
21 11:15 Hard en GeBEEN
22 11:20 C.V. de Gieters
23 11:25 C.V. de Herrieschuppers
24 11:30 C.V. Frappant
25 11:35 C.V. de Draokebolle
26 11:40 Net Zat DBD
27 11:45 Bende Gek?!
28 11:50 L.V.V.C. de Henkies  FINALE
29 11:55 C.V. Knoidum
30 12:00 De Pintvatters
Blok 4
Nr. Begintijd Clubnaam
31 12:25 C.V. Alle Daoge Feest
32 12:30 De Jeppers
33 12:35 C.V. Ons Eigen Heike
34 12:40 DE Toeties  FINALE
35 12:45 C.V. de Lempkes
36 12:50 Foe Jong Bende  FINALE
37 12:55 SK Gleuf-Ut of Nie
38 13:00 C.V. de Maystro's
39 13:05 Quatsz
40 13:10 C.V. Lustum   FINALE
Blok 5
Nr. Begintijd Clubnaam
41 14:05 De Keinder van Knillis
42 14:10 C.V. Nooit Op Tijd Thuis
43 14:15 C.V. Festum
44 14:20 C.V. Meepesant
45 14:25 C.V. de Vrolijke Doortrekkers
46 14:30 G.V. Unio
47 14:35 CV De Sepkes
48 14:40 C.V. Jong Telnt  FINALE
49 14:45 Stichting Sociteit Orthinon
50 14:50 Gezelligheidsvereniging de Stappers
Blok 6
Nr. Begintijd Clubnaam
51 15:15 C.V. de Paradeprdjes
52 15:20 Krk d'r neffe
53 15:25 C.V. Lopes te Voet
54 15:30 C.V. Pompe en Verzuipen  FINALE
55 15:35 C.V. de Kupkes
56 15:40 C.V. Vergimmes Mooi
57 15:45 C.V. de Kwaoitongen  FINALE
58 15:50 Net Zat Oeteldonk
59 15:55 De Mafkikkers  FINALE
60 16:00 C.V. De Bambergers
Blok 7
Nr. Begintijd Clubnaam
61 16:25 C.V. Veni Vidi Vici  FINALE
62 16:30 Sjnnt
63 16:35 K.G. de Diezepiezers
64 16:40 Tusseneusenlippe
65 16:45 Attenooije!  FINALE
66 16:50 De Piccolo
67 16:55 Jutters
68 17:00 C.V. de Mexicane

59e Loting Kwekfestijn 18 november 2017

  

  Begintijd Clubnaam Titel
J01 09:15:00 SK Gleuf-Ut of Nie Morge is Vandaog
J02 09:20:00 De Bruurkes Ik zie ze vliegen
J03 09:25:00 C.V. 't Zooitje Ja dit is mijn Oeteldonk
J04 09:30:00 De Keinder van Knillis Unne Oeteldonker
J05 09:35:00 De Poffers Meske van Verkade
J06 09:40:00 de Stappers As Knillis...
J07 09:45:00 G.V. Spstn Met Jou
J08 09:50:00 C.V. Spuit Elluf Oeteldonkse Fantasie
J09 09:55:00 C.V. Lopes te Voet Oe, oe, Oeteldonk
10 10:20:00 Tie Dal Dee Aan 't handje van mun vader
11 10:25:00 CV De Sepkes D geveul zit in oew ziel
12 10:30:00 Meepesant  met de Plekband Vriendelingen
13 10:35:00 C.V. Ons Eigen Heike Ut heeft altijd bestaon!!!
14 10:40:00 Bloaskapel de Stiefels OETELDONKERS
15 10:45:00 L.V.V.C. de Henkies De kei-je van de mrt
16 10:50:00 C.V. de Krabkes Met Carnaval Begint Ut Leve
17 10:55:00 C.V. De Bambergers Oeteldonk van Keinds af aon
18 11:00:00 Grt Oeteldonks Koor Gin tijd
19 11:25:00 C.V. de Lempkes Ik heb gin huis mar wl n kiet
20 11:30:00 G.V. Unio Kus me
21 11:35:00 C.V. Festum  Want Gij...
22 11:40:00 C.V. de Gieters Fotookes
23 11:45:00 Quatsz Fontein der Jeugd
24 11:50:00 Kek Mar! De Sjors
25 11:55:00 C.V. Frappant Witte gij de weg nog?
26 12:00:00 Net Zat Oeteldonk 'T leve is zo gauw veurbij
27 12:05:00 C.V. Veni Vidi Vici  FINALE Van keinds af aon
28 12:25:00 Piep en Blaoslust Van kleins af aon
29 12:30:00 Club van 111 Dorst
30 12:35:00 C.V. Astrant Wilde gij?
31 12:40:00 DE Toeties 't Gaot om die muziek!!
32 12:45:00 C.V. de Herrieschuppers Trots
33 12:50:00 C.V. de Draokebolle Op de schouwers van ons pao
34 12:55:00 K.G. de Diezepiezers Gin Gender Gedender
35 13:00:00 BikBent AdFundum & La Pelders&OetelSjoowballet FINALE D Mooie Durpke
36 13:05:00 Attenooije!  FINALE Mnumnt
37 14:05:00 Huisorkest de Torentoeters Ergens brandt er nog un lichje
38 14:10:00 C.V. de Krukskes  FINALE Ik geef ut oe mee
39 14:15:00 C.V. Nooit Op Tijd Thuis Van keinds af aon !
40 14:20:00 Tusseneusenlippe Nie Te Temme
41 14:25:00 UT  FINALE Un schitterende bende
42 14:30:00 Veur Mekaor Zie ik...
43 14:35:00 Sjnnt Ge makt w mee
44 14:40:00 C.V. Lustum FINALE Dn Oeteldonkse drm
45 14:45:00 De Mafkikkers  FINALE Dit is mun plkske
46 15:10:00 CV de Natte Kranten Oliebollenfantenkeind
47 15:15:00 Bende Gek?! Draodje
48 15:20:00 Foe Jong Bende  FINALE Munne jongen
49 15:25:00 C.V. de Paradeprdjes Kom d'r mar bij
50 15:30:00 Jong Geleerd Jong Geleerd is Oud Gedaan
51 15:35:00 De Vrolijke Druiven Want gij klinkt als meziek in mun ren
52 15:40:00 C.V. de Kwaoitongen  FINALE Van de wieg tot aon ut graf
53 15:45:00 C.V. Jong Telnt  FINALE Gaoi UT mar aon de buurvrouw vraoge!
54 15:50:00 Daktari Fanfari Niks Is Mooier As Gij
55 16:15:00 3 kere 3 Un Oeteldonkse Hoela
56 16:20:00 C.V. Alle Daoge Feest Kunne wij d'r nog bij
57 16:25:00 PB-Band De Oeteldonkse leer
58 16:30:00 C.V. Knoidum Nog un Keer
59 16:35:00 Net Zat DBD In d'n buggy
60 16:40:00 C.V. de Eldorado's As de morgen is gekomen.
61 16:45:00 C.V. Vergimmes Mooi  FINALE PAP (Papa Altijd Pleiten)
62 16:50:00 De Piccolo Oeteldonk Forever
63 16:55:00 De Jeppers Nou efkus nie!
 

58e Loting Kwekfestijn 12 november 2016

01 j 08.55 uur Lustrum
02 j 0.900 uur de Gieters
03 j 09.05 uur Kupkes
04 j 09.10uur Diezepiezers
05 j 09.15 uur Knoidum
06 j 09.20 uur Net Zat Oeteldonk
07 j 09.25 uur de Maystro's
08 j 09.30 uur Frappant
09 j 09.35 uur Eldorado's
10 j 09.40 uur Tie Dal Die
11 j 09.45 uur Torentoeters
pauze
12 10.10 uur Krabkes
13 10.15 uur Andermans Jeske
14 10.20 uur Stiefels
15 10.25 uur Veur Mekaor
16 10.30 uur Net Zat
17 10.35 uur Ut FINALE
18 10.40 uur Herrieschuppers
19 10.45 uur Quartz
20 10.50 uur Altijd Goed FINALE
21 10.55 uur Astrant
pauze
22 11.20 uur Attenooije! FINALE
23 11.25 uur Kwaoitongen FINALE
24 11.30 uur Bettie Akkum Oai
25 11.35 uur Tussenneusenlippe
26 11.40 uur Vrolijke Jongens
27 11.45 uur Daktari Fanfari
28 11.50 uur Pereplukkers
29 11.55 uur Bambergers
30 12.00 uur Gleuf ut of nie
31 12.05 uur W Gullie
32 12.10 uur  Vrolijke Druiven
pauze

 

33 12.35 uur Veni Vidi Vici FINALE
34 12.40 uur Nooit Op Tijd Thuis
35 12.45 uur Meepesant
36 12.50 uur Keinder van Knillis
37 12.55 uur Jeppers
38 13.00 uur Spuit Elf
39 13.05 uur Festum
40 13.10 uur de Bruurkes
41 13.15 uur 't Zooitje
42 13.20 uur Paradeprdjes
43 13.25 uur Stappers
pauze
44 14.45 uur Club van 111
45 14.50 uur Foe Jong Bende FINALE
46 14.55 uur Krukskes
47 15.00 uur Poffers
48 15.05 uur Mexicane
49 15.10 uur Henkies FINALE
50 15.15 uur Ad Fundum
51 15.20 uur Jong Tlent FINALE
52 15.25 uur Piccolo
53 15.30 uur Unio
54 15.35 uur Toeties
pauze
55 16.00. uur Vergimmes Mooi FINALE
56 16.05 uur GOK
57 16.10 uur Lempkes
58 16.15 uur 3 kere 3
59 16.20 uur Ons Eige Heike
60 16.25 uur Tis W
61 16.30 uur Mafkikkers FINALE
62 16.35 uur Lopes te voet
63 16.40 uur Sjenant
64 16.45 uur Alle daoge feest
65 16.50 uur Draokebolle FINALE
pauze

KWKFESTIJN LOTING

57e Loting Kwekfestijn 14 november 2015

01 j 09.15 uur de Gieters 37 14.00 uur Festum
02 j 09.20 uur Veni Vidi Vici 38 14.05 uur de Mafkikkers
03 j 09.25 uur Ad Fundum Paard III 39 14.10 uur Jntje Allenig  FINALE
04 j 09.30 uur de Maystro's 40 14.15 uur de Diezepiezers
05 j 09.35 uur Ons Eigen Heike 41 14.20 uur Attenooije! FINALE
06 j 09.40 uur Orthinon 42 14.25 uur de Draokebolle
07 j 09.45 uur 't Zooitje 43 14.30 uur Meepesant
08 j 09.50 uur Soep Ballen Kiele 44 14.35 uur de Toeties
09 j 09.55 uur Nooit Op Tijd Thuis 45 14.40 uur Lustrum
Pauze     Pauze    
10 j 10.20 uur de Piccolo 46 15.05 uur de Kwaoitongen  FINALE
11 j 10.25 uur de Krabkes 47 15.10 uur de Tierelantijnen
12 10.30 uur Foe 48 15.15 uur de Bambergers
13 10.35 uur Jong Tlent FINALE 49 15.20 uur de Pierewaoiers  FINALE
14 10.40 uur Jong 50 15.25 uur de Bruurkes
15 10.45 uur de Poffers 51 15.30 uur de Pereplukkers
16 10.50 uur de Keinder van Knillis 52 15.35 uur Andermans Jske
17 10.55 uur de Kupkes 53 15.40 uur UT
18 11.00 uur Bende 54 15.45 uur de Vrolijke Druiven
pauze     pauze    
19 11.25 uur Frappant 55 16.10 uur de Herrieschuppers
20 11.30 uur De Lempkes 56 16.15 uur Daktari Fanfari  
21 11.35 uur Grt Oeteldonks Koor 57 16.20 uur Knoidum
22 11.40 uur Club van 111 58 16.25 uur de Stappers  FINALE
23 11.45 uur De Pintvatters 59 16.30 uur Pupke Blauw
24 11.50 uur W Gullie 60 16.35 uur Gre Weg - St.Ofnest
25 11.55 uur de Stiefels 61 16.40 uur de Krukskes FINALE
26 12.00 uur Gleuf-Ut of nie 62 16.45 uur de Torentoeters
27 12.05 uur Tusseneusenlippe 63 16.50 uur Spuit Elluf FINALE
pauze     64 16.55 uur Net Zat Oeteldonk
28 12.30 uur Veur mekaor      
29 12.35 uur de Henkies  FINALE      
30 12.40 uur t Is w      
31 12.45 uur Sjnnt      
32 12.50 uur Vergimmes Mooi      
33 12.55 uur de Eldorado's      
34 13.00 uur Beurs Lipke      
35 13.05 uur Alle Daoge Feest  FINALE      
36 13.10 uur de Vrolijke Jongens  FINALE      

56e Loting Kwekfestijn 15 november 2014

01 09.15 uur Joker Attenooije FINALE 34 14.00 uur Keinder van Knillis
02 09.20 uur Joker Herrieschuppers 35 14.05 uur Nooit op tijd thuis
03 09.25 uur Joker Pb band 36 14.10 uur Toeties
04 09.30 uur Joker W gullie 37 14.15 uur Lustrum
05 09.35 uur Joker Ut 38 14.20 uur Krukskes
06 09.40 uur Joker Tussenneusenlippe 39 14.25 uur Krabkes
07 09.45 uur Joker Tierelantijnen 40 14.30 uur Meepesant
08 09.50 uur Joker Jentje Allenig 41 14.35 uur Ons Eigen Heike
09 09.55 uur Joker Henkies FINALE 42 14.40 uur Poffers
10 10.00 uur Joker Stappers 43 14.45 uur Maystro's
11 10.05 uur Joker Gieters 44 14.50 uur Eentje veur niks
           
12 10.30 uur Stiefels 45 15.15 uur Alle Daoge Feest FINALE
13 10.35 uur Daktari Fanfari 46 15.20 uur Genoten
14 10.40 uur Pierewaoiers FINALE 47 15.25 uur Eldorado's
15 10.45 uur Vrolijke Jongens 48 15.30 uur Knoidum
16 10.50 uur Vrolijke Druiven 49 15.35 uur 't Zooitje
17 11.00 uur Kupkes 50 15.40 uur Jong Telent FINALE
18 11.05 uur Draokebolle 51 15.45 uur Oeteldonk Soepballenkiele
19 11.10 uur Sjenant 52 15.50 uur Pintvatters
20 11.15 uur Festum 53 15.55 uur Gerre weg - St.ofnest
21 11.20 uur Groot Oeteldonks Koor 54 16.00 uur Twee tinten grijs
22 11.25 uur Mafkikkers FINALE 55 16.05 uur Torentoeters
           
23 11.45 uur Lempkus 56 16.30 uur Diezepiepers
24 11.50 uur Spuit Elf 57 16.35 uur Vrolijke Doortrekkers
25 11.55 uur Foe Jong Bende FINALE 58 16.40 uur Ad Fundum FINALE
26 12.00 uur Piccolo 59 16.45 uur 't is W
27 12.05 uur Veni Vidi Vici FINALE 60 16.50 uur Club 111
28 12.10 uur Kwaoitongen FINALE 61 16.55 uur Vergimmes Mooi FINALE
29 12.15 uur Ooit jong gewist 62 17.00 uur Loeiers
30 12.20 uur Gleuf ut of nie      
31 12.25 uur Jeppers      
32 12.30 uur Frappant      
33 12.35 uur Net Zat      

55 Loting Kwkfestijn Zaterdag 16 november 2013

01. 09:15 Alle Daoge Feest
02. 09:20 de Lempkes
03. 09:25 de Torentoeters
04. 09:30 de Kleinkeinder 
FINALE
05. 09:35 de Piccolo
06. 09:40 Festum
07. 09:45 Genoten
08. 09:50 de Loeiers
09. 09:55 de Pereplukkers
 
10. 10:15 Sjenant
11. 10:20 Vergimmes Mooi 
FINALE
12. 10:25 Knillis O Oetel C
13. 10:30 Astrant
14. 10:35 de Stiefels
15. 10:40 de Herrieschuppers
16. 10:45 W Gullie
17. 10:50 Jntje Allenig
18. 10:55 Meepesant
 
19. 11:15 'n Ijzeren Bout Nt Nie
20. 11:20 de Jeppers
21. 11:25 de Gieters
22. 11:30 Lustrum
23. 11:35 Pierewaoiers
24. 11:40 VeniVidi Vici
FINALE
25. 11:45 Ut
26. 11:50 Ad Fundum
27. 11:55 PB Band
Pauze
28. 12:15 de Diezepiepers
29. 12:20 de Vrolijke Druiven
30. 12:25 't is W
31. 12:30 Gin Tonic
32. 12:35 Foe Jong Bende
FINALE
33. 12:40 Gre Weg
34. 12:45 de Krukskes
35. 12:50 GOK
36. 12:55 Toeternietoe
 
  37. 14:00 de Vrolijke Jongens 
38. 14:05 Knoidum
39. 14:10 Nee Gij
40. 14:15 de Eldorado's
41. 14:20 Orthinon
42. 14:25 de Mexicane
43. 14:30 de Stappers 
FINALE
44. 14:35 de Kwaoitongen
FINALE
45. 14:40 de Club van 111

46. 15:00 de Poffers
47. 15:05 Veur Mekaor
48. 15:10 Spuit Elluf
49. 15:15 Jong Telent
FINALE
50. 15:20 Attenooie 
FINALE
51. 15:25 de Mafkikkers
FINALE
52. 15:30 Geleuf 't of nie
53. 15:35 de Pintvatters

54. 15:55 't Zooitje
55. 16:00 de Draokebolle
56. 16:05 de Tieralantijnen
57. 16:10 de Henkies FINALE
58. 16:15 TNL
59. 16:20 Daktari Fanfari
60. 16:25 Soep Balle Kiele Gen
61. 16:30 de Krabkes

Pauze
62. 16:50 NOTT
63. 16:55 de Kupkes
64. 17:00 Net Zat
65. 17:05 de Toeties
FINALE
66. 17:10 Ons Eige Heike
67. 17:15 de Maystro's

54e Loting Kwekfestijn 17 november 2012

Joker 09:45 Nooit Op Tijd Thuis

Joker 09:45 Kwaoitongen FINALE

Joker 09:45 Veni Vidi Vici

Joker 09:45 Net Zat

Joker 09:45 Toeternietoe

Joker 09:45 Herrieschuppers

Joker 09:45 Piraote van de Binnendieze

Joker 09:45 Jutters

Joker 09:45 Maystro's

Joker 09:45 Kupkes

Joker 09:45 Mafkikkers FINALE

 

10:55 Hard & Gemeen

11:00 Piccolo

11:05 Vrolijke Druiven

11:10 Poffers

11:15 Festum FINALE

 

11:35 Groot Oeteldonks Koor

11:40 Torentoeters

11:45 Sjennt

11:50 Loeiers

11:55 Kleinkeinder FINALE

12:00 Vrolijke Jongens

12:05 Ad Fundum, part III

12:10 Gieters

 

12:30 Carnavalesque Genootschap t Been

12:35 Astrant

12:40 Spuit Elluf FINALE

12:45 Vergimmes Mooi FINALE

12:50 't Zooitje

12:55 UT

13:00 Jentje Allenig+10=11

13:05 Pierewaoiers

14:10 Stiefels

14:15 Lustrum

14:20 Gere Weg/St Ofnest

14:25 Rare Schutters

14:30 Ons Eigen Heike

14:35 Alle Daoge Feest FINALE

14:40 Daktari Fanfari

14:45 Krabkes

 

15:05 Eldorado's

15:10 Meepesant

15:15 Diezepiezers

15:20 Krukskes FINALE

15:25 Foe Jong Bende

15:30 Jeppers

15:35 W Gullie

 

15:55 'T is we

16:00 Lempkes

16:05 Jokers

16:10 TusseNeusenLippe

16:15 Club van 111

16:20 PB Band

 

16:40 Draokebolle FINALE

16:45 Genten

16:50 Stappers

16:55 Oeteldonkse Meskes

17:00 Attenooije! FINALE

17:05 Jong Telent FINALE

Loting Kwkfestijn Zaterdag 12 november 2011

LOTING 53e KWKFESTIJN 12-11-2011
J. 9:45 Alle Daoge Feest 33. 14:10 de Loeiers
J. 9:50 Andermans Jeske 34. 14:15 Bert & Paters vd Mert
J. 9:55 Attenooije 35. 14:20 Ut
J. 10:00 Tussen Neus en Lippen 36. 14:25 de Poffers
J. 10:05 de Bekkertrekkers 37. 14:30 Genten
J. 10:10 Spuit Elluf 38. 14:35 de Vrolijke Druiven
J. 10:15 de Piccolo 39. 14:40 Veni Vidi Vici FINALE
J. 10:20 de Pereplukkers 40. 14:45 de Dreuglopers FINALE
   
J. 10:40 de Jokers 41. 15:05 de Kwaoitongen FINALE
J. 10:45 Nooit Op Tijd Thuis 42. 15:10 de Krabkes
J. 10:50 Lustum 43. 15:15 Oeteldonkse Mskes
12. 10:55 de Lempkes 44. 15:20 SK Geleuf-Ut of Nie
13. 11:00 de Mexicane 45. 15:25 de Jeppers
14. 11:05 de Stappers 46. 15:30 Astrant
15. 11:10 de Eldorado's 47. 15:35 de Torentoeters
16. 11:15 de Herrieschuppers  
  48. 15:55 Jong Telent FINALE
17. 11:35 Vergimmers Mooi 49. 16:00 de Gieters
18. 11:40 Jentje Allenig 50. 16:05 Ge wittet ooit nooit nie
19. 11:45 Ad Fundum part 3 51. 16:10 de Stiefels
20. 11:50 Foe Jong Bende FINALE 52. 16:15 Loes d'r bloes Net nie FINALE
21. 11:55 de Spanjolen 53. 16:20 de Krukskes FINALE
22. 12:00 Veur Mekaor  
23. 12:05 Sjenant FINALE 55. 16:40 Daktari Fanfari
24. 12:10 T is w 55. 16:45 de Kleinkeinder FINALE
  56. 16:50 de Mafkikkers FINALE
25. 12:30 Grt Oeteldonks koor 57. 16:55 de Draokebolle
26. 12:35 't Zooitje 58. 17:00 Meepesant
27. 12:40 St. Ofnest 59. 17:05 de Vrolijke Jongens FINALE
28. 12:45 Ratjet'Oetel      
29. 12:50 Net Zat      
30. 12:55 Gre weg      
31. 13:00 de Kupkes Uitslag 18:11 Tijden onder voorbehoud
Jokers in willekeurige volgorde
32. 13:05 de Maystro's
 

 Loting Kwkfestijn Zaterdag 13 november 2010

Nr   Tijd           Naam   Nr   Tijd          Naam
 Joker  Jentje Allenig   33  14:10  Maystro's
 Joker  't Zooitje   34  14:15  Vrolijke Jongens
 Joker  Torentoeters   35  14:20  Ut is w
 Joker  Astrant   36  14:25  Net Nie FINALE
 Joker  Pereplukkers   37  14:30  Jong Telent FINALE
 Joker  Ad Fundum part 3 FINALE   38  14:35  Gere weg
 Joker  Ut   39  14:40  Veni Vidi Vici FINALE
 Joker  Meepesant   40  14:45  Zing Mar Lekker Mee
 Joker  Grootbekke   41  15:05  Bekketrekkers
 Joker  Rare Schutters   42  15:10  Lustum
 Joker  Loeiers   43  15:15  Draokebollen
12  10:55  Eldorado's helaas door omstandigheden   44  15:20  Net Zat
13  11:00  Lempkes   45  15:25  Ut Been
14  11:05  Knillis en Oetel C   46  15:30  Gieters
15  11:10  Kwaoitongen FINALE   47  15:35  Prinselijke Propaganda Club
16  11:15  Foe Jong Bende   48  15:55  Daktari Fanfari helaas door omstandigheden
17  11:35  Krukskes   49  16:00  Verloren noot helaas door omstandigheden
18  11:40  N.O.T.T.   50  16:05  Herrieschuppers
19  11:45  Alles Daoge Feest FINALE   51  16:10  Piccolo
20  11:50  Pater Familias   52  16:15  Stappers
21  11:55  Attenooie   53  16:20  Spuit Elluf FINALE
22  12:00  Vergimmes Mooi FINALE 54  16:25  Jokers
23  12:05  Stiefels   55  16:30  Sjenant FINALE
24  12:10  PB Band   56  16:50  TNL
25  12:30  Krabkes   57  16:55  Andermans Jeske
26  12:35  Druglpers FINALE   58  17:00  Genoten
27  12:40  Nooit Alleen    59  17:05   Poffers
28  12:45  Mafkikkers FINALE   60  17:10  Bert & de Paters vd Mert
29  12:50  Vrolijke Druiven   61  17:15  Veur Mekaor
30  12:55  St. Ofnest        
31  13:00  Groot Oeteldonks Koor        
32  13:05  Kupkes        

Loting Kwkfestijn Zaterdag  14 november 2009

 

Nr

  Tijd           Naam
 Joker  Meepesant
 Joker  Zing Mar Lekker Mee
 Joker  Mexicanen
 Joker  Jentje Allenig
 Joker  Attenooije
 Joker  N.O.T.T.
 Joker  Lustum
 Joker  Laot mar Lpe
 Joker  St. Ofnest
 Joker  Genten
 Joker  Lempkes
12  10:55  Vergimmes Moi
13  11:00  Kleinkeinder
14  11:05  Ut
15  11:10  Maystro's
16  11:15  Het G.O.K.
17  11:35  Mafkikkers
18  11:40  Foe Jong Bende
19  11:45  Zooitje
20  11:50  Meermannen vd Binnendieze
21  11:55  Pater Familias
22  12:00  Knilles O en Oetel C
23  12:05  Dreuglopers
24  12:10  Torentoeters
25  12:30  Stiefels
26  12:35  Herrieschuppers
27  12:40  Spanjolen
28  12:45  Kwaoitongen
29  12:50  Gieters 
30  12:55  Veur Mekaor
31  13:00  PB Band
32  13:05  Krabkes
 

Nr

  Tijd          Naam
33  14:10  Poffers Krk Wek Wou
34  14:15  Orthinon
35  14:20  Jong Telent
36  14:25  Altijd Goed
37  14:30  Jokers
38  14:35  Gre Weg
39  14:40  Loeiers
40  14:45  Pereplukkers
41  15:05  Sjnnt
42  15:10  Krukskes
43  15:15  Alle Daoge Feest
44  15:20  Vrolijke Druiven
45  15:25  Gin Nt
46  15:30  T.N.L.
47  15:35  Bert en de Paters van de Mrt
48  15:40  Veni Vidi Vici
49  16:00  Astrant
50  16:05  Toeties
51  16:10  Piccolo
52  16:15  Draokebollen
53  16:20  Daktari Fanfari
54  16:25  Net Nie Zat
55  16:30  Stappers
56  16:50  Kupkes
57  16:55  Pintvatters
58  17:00  Net Zat
59  17:05   Spuit Elluf
60  17:10  Vrolijke Jongens
61  17:15  Eldorado's